Nocleg nad morzem z dzieckiem

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogNocleg nad morzem z dzieckiem

Nocleg nad morzem z dzieckiem musi spełniać kilka bardzo istotnych kryteriów. Jeśli to wasz pierwszy wspólny wyjazd, powinniście wiedzieć, jak istotna jest między innymi lokalizacja obiektu noclegowego, w którym się zatrzymacie. Zwróćcie też uwagę na takie kwestie, jak dostępność usług gastronomicznych, jeśli nie chcecie martwić się o to, czym wasz maluch będzie się żywić przez cały pobyt nad morzem. Jeżeli szukacie wskazówek, które pozwolą wam zaplanować naprawdę udany wypoczynek, czytajcie dalej!

Spis treści:
Co warto sprawdzić przed rezerwacją?
Rodzaj obiektu
Lokalizacja
Czy wyżywienie w obiekcie noclegowym to dobry pomysł dla rodziny?
Restauracja

Co sprawdzić przed wybraniem noclegu nad morzem z dzieckiem?

Nocleg nad morzem z dzieckiem warto zaplanować ze szczegółami, pamiętając o tym, że bez względu na miejsce wypoczynku, maluch nadal będzie wymagał od swoich rodziców takiej samej opieki, jak w domu. Nieco inaczej taki urlop może wyglądać natomiast w przypadku niemowlęcia, kilkulatka czy nastolatka. Najtrudniejsze zwykle okazuje się zaplanowanie wypoczynku dla rodziców małego dziecka, które trzeba jeszcze przewijać, karmić i usypiać w ciągu dnia. Warunkiem udanego urlopu nad morzem dla rodzin zawsze pozostaje jednak jeden kluczowy czynnik – odpowiednia lokalizacja. Nasz ośrodek wypoczynkowy Baltic Spa znajduje się tuż przy plaży w Świnoujściu, co niesie za sobą szereg znaczących korzyści. Jeśli chcecie zarezerwować rodzinny pobyt w tych okolicach – skontaktujcie się z nami i sprawdźcie wolne terminy!

Rodzaj obiektu

Nad morzem możecie zarezerwować swój rodzinny pobyt zarówno w hotelu, jak i w domku letniskowym, czy w ośrodku wypoczynkowym takim, jak Baltic Spa. To ostatnie rozwiązanie łączy korzyści obu poprzednich, ponieważ daje gościom swobodę, poczucie prywatności i komfort, a jednocześnie zapewnia turystom różnorodne usługi dodatkowe. W naszym przypadku są to zabiegi SPA oraz gastronomia, czyli wyżywienie pełne lub częściowe.

Dziecko siedzące na brzegu morza

Lokalizacja

Wyjazd na wakacje z dzieckiem to duże wyzwanie logistyczne. Im mniejszy jest bobas, tym trudniej będzie zaplanować zarówno dojazd do obiektu noclegowego, jak i późniejsze atrakcje, czyli plażowanie czy zwiedzanie miasta. Jeśli chcecie maksymalnie ułatwić sobie to zadanie, postawcie na ośrodek położony jak najbliżej plaży. Dzięki temu nad wodę przedostaniecie się podczas krótkiego spaceru, nawet bez dziecięcego wózka czy innego środka transportu. Nie będziecie martwić się o parking blisko plaży, nudę podczas stania w korkach czy przesiadki w komunikacji miejskiej. Do ośrodka wrócicie w dowolnym momencie – na posiłek, drzemkę czy po czyste ubranka. Nie będziecie też stresować się nadciągającymi chmurami i nagłym załamaniem pogody. Ponieważ Baltic Spa znajduje się zaledwie 100 metrów od plaży, trudno wyobrazić sobie korzystniejszą lokalizację na nocleg z małym dzieckiem.

Czy warto wybrać nocleg nad morzem z dzieckiem z opcją wyżywienia?

Nocleg nad morzem z dzieckiem nierzadko okazuje się znacząco odbiegać od naszych oczekiwań. Trudno jest bowiem przewidzieć, jak dziecko zniesie podróż – czy będzie miało dobry humor i apetyt, będzie marudne czy, jak da sobie radę z pokonywaniem wielu kilometrów na własnych nogach. Warto pamiętać, że planując wakacje z maluchem, korzystniej jest ograniczać swój plan dnia i jako priorytet traktować potrzeby dziecka. Jedynie wyspany i najedzony maluch będzie bowiem gotowy na kolejny spacer po starym mieście czy zwiedzanie zabytków. Jeśli chcecie upewnić się, że dziecko będzie miało dobre samopoczucie, już na etapie rezerwowania noclegów pomyślcie o tym, gdzie i o jakiej porze położycie je na drzemkę oraz gdzie i co dziecko będzie jadło. Aby uniknąć serwowania dzieciom jedzenia typu fast food oraz słodkich i słonych przekąsek, postawcie na wyżywienie w ośrodku wypoczynkowym. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści. Po pierwsze, wy nie musicie zajmować się gotowaniem i macie więcej czasu na odpoczynek. Po drugie, wasza cała rodzina je zdrowe, świeże i smaczne posiłki, dzięki czemu dobrze się czuje i ma dużo energii na kolejne aktywności. Jak wygląda natomiast wyżywienie w naszym obiekcie?

Restauracja Baltic Spa

Nasza restauracja serwuje posiłki w formie szwedzkiego bufetu. To dobra opcja zwłaszcza dla osób, które lubią mieć duży wybór – w tym także dla grymaszących dzieci. Zachęcamy naszych gości również do tego, aby zgłaszali nam fakt stosowania diety eliminacyjnej czy nietolerancji pokarmowych. Dzięki temu możemy dopasować menu do waszych potrzeb. W ośrodku macie możliwość wykupienia wyżywienia pełnego i częściowego. Jeśli wolicie zjeść z rodziną obiad na mieście, możecie zdecydować się jedynie na śniadania w obiekcie. Kiedy zaś i tak planujecie wrócić w porze obiadowej, aby ułożyć malucha do snu, weźcie pod uwagę opcję wyżywienia pełnego – z pewnością będzie to bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Wiele osób obawia się, że pobyt nad morzem z dzieckiem nie pozwoli im efektywnie wypocząć i skorzystać z urlopu. Jest to jednak jedynie kwestia dobrej organizacji. Jeśli zarezerwujecie pobyt w ośrodku blisko plaży z wyżywieniem na miejscu, z pewnością uda wam się znaleźć czas również na własne przyjemności.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,2
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz