Noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogNoclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu

Noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu będą korzystne przy wyjazdach o różnym charakterze. Może to być zwykły urlop, ale i wczasy lecznicze lub pobyt służbowy. Oferta gastronomiczna na miejscu stanowi duże ułatwienie względem organizacji dnia, zapewniając pełnowartościowe posiłki o stałych porach. Z kolei pływalnia będzie stanowiła świetne udogodnienie w zakresie spędzania wolnego czasu i możliwości odprężenia się. Osoby zainteresowane ośrodkiem z taką ofertą, zapraszamy do Baltic Spa!

Spis treści
Przy jakich wyjazdach warto wybrać takie noclegi?
Jakie wiążą się z tym korzyści?
Oferta Baltic Spa
Komfortowe apartamenty
Zagwarantowane posiłki
Spa i Wellness

Przy wyjazdach o jakim charakterze warto zdecydować się na noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu?

Noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu będą na pewno dobrym rozwiązaniem w kontekście urlopu nad morzem. W praktyce jest to oczywiście najczęstszy cel podróży większości osób. Ten kierunek obierają ludzie podróżujący samotnie, pary, grupy przyjaciół czy całe rodziny. Dla każdej z takich osób będzie to odpowiednie rozwiązanie. Powinni się na to zdecydować także seniorzy, którzy przybywają do miejscowości z myślą o zabiegach leczniczych lub ogólnym podreperowaniu stanu zdrowia. Świnoujście jest na tyle specyficznym kurortem nadmorskim, oferującym dogodne połączenia z różnymi krajami, że na miejsce przybywają również przedstawiciele firm czy szeroko pojętego biznesu. Niektóre branże czy pojedyncze przedsiębiorstwa chętnie organizują tu konferencje. Takie noclegi będą zatem optymalne dla osób przybywających na miejsce w celach służbowych.

Urlop nad morzem

Jak wiadomo nad morze bardzo chętnie przyjeżdżają po prostu urlopowicze. Największa liczba turystów zjawia się w tutejszych miejscowościach latem, ale odwiedzający chętnie przyjeżdżają też w innych miesiącach. Nie zawsze są to długie pobyty, gdyż popularne są choćby weekendy nad Bałtykiem. Na tego typu wczasy decyduje się właściwie pełen przekrój podróżujących – od singli, przez pary, po rodziny z dziećmi czy po prostu przyjaciół organizujących wspólny wyjazd. Rejony nadmorskie są przy tym naprawdę atrakcyjne, gdyż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Osoby preferujące leniwy odpoczynek mogą spędzać czas na plaży, na miejscu nie brakuje atrakcji do zwiedzania, a nie brakuje i okazji do podjęcia różnych aktywności. Opcja z basenem przy miejscu noclegowym stwarza przy tym dodatkowe możliwości, zwłaszcza w razie gorszej pogody. Przyjeżdżając na urlop, nawet w krótkim wymiarze czasowym, na pewno nie chcesz się przejmować sprzątaniem czy gotowaniem. Warto wybrać zatem ofertę ośrodka wypoczynkowego, gdzie pokoje są sprzątane przez obsługę, a do noclegów oferowane są opcje żywieniowe. To optymalne rozwiązanie, gdyż nie musisz przy tym szukać kolejnych restauracji – jedzenie na mieście wszystkich posiłków w ciągu dnia jest zresztą mało wygodne i będzie zapewne kosztowne. Dobrą opcją jest wtedy niepełne wyżywienie w samym ośrodku, co gwarantuje dobre posiłki i jednocześnie daje szansę do spróbowania przysmaków z lokalnych punktów gastronomicznych w godzinach popołudniowych.

Wypoczynek w Jaccuzi

Pobyt rehabilitacyjny lub leczniczy

Nadmorski klimat jest bardzo korzystny pod kątem zdrowotnym. Z tego względu to najczęstszy kierunek wakacyjny seniorów, którzy niekoniecznie wyjeżdżają wtedy latem, ale chętnie wybierają inne terminy, wiosenne czy jesienne. Możliwość oddychania czystym i nasyconym cennymi pierwiastkami powietrzem oraz spacerowanie po plaży i lasach, jest doskonałym sposobem na odpoczynek dla osób starszych. Świnoujście jest jeszcze atrakcyjniejsze, z uwagi na swój uzdrowiskowy charakter. Zlokalizowane są tutaj pokłady borowiny i naturalnych wód mineralnych, będących podstawą wielu wykonywanych tutaj zabiegów leczniczych. Stąd w mieście powstało mnóstwo sanatoriów oraz innych placówek tego typu. Wpisując się w tę charakterystykę i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, wiele miejsc noclegowych oferuje także swoją gamę zdrowotnych i relaksacyjnych zabiegów. Kurort jest zatem doskonałym miejscem pod kątem wczasów leczniczych. Chętnie przybywają tu też osoby rehabilitujące się po urazach czy przechodzące rekonwalescencję po jakichkolwiek innych problemach zdrowotnych. Tutejszy klimat i zaplecze zabiegowe zdecydowanie sprzyjają szybszemu dochodzeniu do siebie po różnych zdarzeniach. Wybór miejsca noclegowego z basenem i wyżywieniem jest wtedy bardzo racjonalny. Na pływalni można poddać się dodatkowym aktywnościom – pływanie jest możliwe nawet przy pewnych problemach zdrowotnych i pomaga we wzmacnianiu organizmu. Sama oferta żywieniowa pozwala z kolei na wypracowanie dobrego trybu dnia. Wartościowe posiłki o określonych i w miarę stałych porach będą dobrym pomysłem, gdyż możesz spokojnie zaplanować zabiegi czy aktywności na pozostałe godziny.

Wyjazd służbowy

Choć morze kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem, to oczywiście nie wszyscy podróżują w te rejony kraju w takim celu. Nie brakuje też konferencji oraz branżowych wydarzeń w tej okolicy, ale i ludzi związanych z biznesem, którzy przyjeżdżają w interesach. Świnoujście jest szczególnie chętnie obieranym kierunkiem w takich celach, z uwagi na swoją lokalizację. Poza bliskością niemieckiej granicy, miasto zapewnia dogodne połączenia z krajami skandynawskimi. Wśród podróżujących do Świnoujścia znajdują się zatem osoby, które szykują się do rozmów z zagranicznymi kontrahentami. Oczywiście w takiej sytuacji chcesz być skupiony tylko i wyłącznie na obowiązkach oraz interesach, zatem komfortowe warunki w miejscu noclegowym i wyżywienie jest absolutną podstawą. Udogodnienie w postaci basenu także będzie bardzo korzystne. Po spotkaniu czy po prostu w wolnej chwili możesz się wtedy odprężyć i spożytkować nieco energii, co na pewno pomoże w ograniczeniu poziomu stresu.

Jakie są korzyści związane z wyborem noclegów z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu?

Noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu wiążą się z gwarancją dużego komfortu podczas krótszych czy dłuższych pobytów. Pływalnia i inne usługi tego typu są zawsze mile widziane, ponieważ umożliwiają spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny sposób i to bez względu na pogodę. Kwestia oferty gastronomicznej jest natomiast istotna dla wszystkich odwiedzających. Bez względu na to czy przyjeżdżasz na miejsce na urlop, wczasy lecznicze czy służbowo, na pewno chcesz mieć zapewnione przynajmniej śniadanie, żeby nie przejmować się początkiem dnia. W hotelach czy ośrodkach wypoczynkowych można przy tym liczyć na pełnowartościowe posiłki. Przed przyjazdem zastanów się jaka opcja żywieniowa będzie dla Ciebie optymalna. Niektórzy preferują jedzenie obiadów na mieście, a śniadań i kolacji w miejscu noclegowym, lecz znajdują się też entuzjaści pełnego wyżywienia w ośrodku, szczególnie poza sezonem.

Pieczeń na obiad

Miejsce do aktywności bez względu na pogodę

Oferowanie dostępu do basenu przez miejsca noclegowe stało się obecnie dobrą praktyką, którą w miarę możliwości starają się stosować hotele i ośrodki wypoczynkowe. Coraz częściej oczekują tego również goście. Aranżując pobyt nad morzem chcesz mieć zapewnione jak najlepsze warunki oraz możliwości spędzania wolnego czasu. Jeżeli takie atrakcje znajdują się w budynku, w którym nocujesz lub bezpośrednio przy nim, jest to rzecz jasna szczególnie wygodne. W kontekście urlopu nad Bałtykiem jest to też o tyle ważne, iż pogoda bywa tutaj dość zmienna. Poza kilkoma tygodniami w sezonie letnim trudno liczyć na możliwość kąpieli w morzu. Same wczasy na wybrzeżu wciąż są wtedy bardzo atrakcyjne, lecz opcja z basenem daje okazję do popływania i aktywności wodnych. Sprawdzi się to zarówno dla dorosłych, jak i małżeństw podróżujących z dziećmi. Na basenie można rozładować energię, co pomaga w odprężeniu i zrelaksowaniu się.

Gwarancja wartościowych posiłków

Jeżeli przyjeżdżasz nad morze i nie chcesz gotować, a miejsce noclegowe nie oferuje żadnych posiłków, pozostaje Ci jedzenie w restauracjach i okolicznych barach. Może to być atrakcyjne przez chwilę, lecz nawet przy kilkudniowym pobycie poszukiwanie kolejnych miejsc staje się zwykle uciążliwe, a same koszty takiego jedzenia okazują się dość duże. Często kończy się to kupowaniem po prostu niezdrowych przekąsek czy dań typu fast food. O wiele lepszym wyborem będzie nocleg w ośrodku wypoczynkowym z zapleczem gastronomicznym. Masz wtedy zapewnione posiłki o stałych porach, co pomaga w sprawnym organizowaniu pobytu. Co ważne są to najczęściej zróżnicowane posiłki, często w formie szwedzkiego bufetu. Możesz wtedy swobodnie decydować o tym co jesz, wybierając spośród wartościowych produktów. Będzie to jeszcze ważniejsze dla wegetarian, wegan czy innych osób o specjalnych nawykach żywieniowych. Przy takiej ofercie zawsze znajdziesz coś dla siebie i możesz również poinformować w razie czego obsługę ośrodka o swoich potrzebach.

Z opcją pełnego czy niepełnego wyżywienia?

Wybierając ośrodek z wyżywieniem pytaniem pozostaje też zwykle czy korzystać z oferty częściowej, a więc składającej się z samego śniadania lub posiłku porannego i wieczornego, czy wybrać jednak trzy pory jedzeniowe w ciągu dnia. Pierwsza z tych opcji często jest uwzględniona w cenie noclegu. Hotele i ośrodki wypoczynkowe mają świadomość, że odwiedzający oczekują takich posiłków, więc zwykle umieszczają w cenie bufet śniadaniowy. Wariant pełnego wyżywienia, najczęściej z trzema posiłkami lub śniadaniami oraz obiadokolacją, jest raczej dodatkowo płatny. Przed podjęciem decyzji warto się zastanowić jakie masz oczekiwania i możliwości względem pobytu. Jeżeli musisz trzymać się określonej diety, to być może warto stołować się tylko w ośrodku, uprzedzając kucharzy o takiej sytuacji. Pełne wyżywienie jest też często wybierane przy pobytach poza sezonem, gdy wiele punktów gastronomicznych nad morzem jest zamkniętych, gdyż otwierają się one tylko w okresie letnim. Z kolei podczas klasycznego urlopu, zwłaszcza latem, gwarancja śniadania i ewentualnie kolacji jest zwykle w pełni wystarczająca. W ciągu dnia możesz wtedy skorzystać z propozycji świeżych ryb czy innych dań z ofert lokalnych restauracji.

Noclegi z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu w Baltic Spa

Jeżeli szukasz noclegów z basenem i wyżywieniem w Świnoujściu, to zapraszamy do dokonywania rezerwacji w ośrodku wypoczynkowym Baltic Spa. Mamy do zaoferowania przestronne apartamenty o wysokim standardzie, przewyższającym znacznie to co proponują mniejsze pensjonaty. Już w cenie pobytu masz zapewnione posiłki poranne i wieczorne, a w razie potrzeby możesz skorzystać z opcji pełnego wyżywienia. Poza sezonem goście mają do dyspozycji basen czy jacuzzi. Baltic Spa zapewnia szeroką ofertę Spa i Wellness, z wieloma zabiegami relaksacyjnymi, które pomogą w lepszym wypoczynku i odprężeniu.

Apartamenty o wysokim standardzie

W Świnoujściu, podobnie jak w innych częściach wybrzeża, znajdziesz dość rozbudowaną bazę noclegową. Warto jednak postawić na ośrodek wypoczynkowy, w którym możesz liczyć na wysoki standard i komfortowe warunki. Baltic Spa to nowoczesny obiekt, w którym znajduje się 45 apartamentów o metrażu od 23 do 70 m2. Coś dla siebie znajdą w naszej ofercie single czy seniorzy podróżujący w pojedynkę, pary oraz większe grupy i rodziny. Nasz największy apartament „Kapitański” posiada aż dwie sypialnie, pokój dzienny i łazienkę, gwarantując przestrzeń odpowiednią nawet dla pięciu osób. Wszystkie pokoje są przestronne oraz gustownie i funkcjonalnie wykończone, co odróżnia je od często kameralnych i mało komfortowych pomieszczeń w starszych pensjonatach. W kontekście wyposażenia masz do dyspozycji nowoczesny telewizor, lodówkę czy czajnik elektryczny, a na recepcji możesz uzyskać także suszarkę do włosów i żelazko. Oczywiście wszyscy goście hotelowi mają zapewnione bezpłatne Wi-Fi. Ważnym aspektem naszych apartamentów jest również to, iż każdy z nich gwarantuje dostęp do balkonów. To przestrzeń, w której można integrować się z innymi odwiedzającymi, wypić poranną kawę czy po prostu odpocząć w ciągu dnia, pozostając na świeżym powietrzu. Baltic Spa oferuje dla osób zmotoryzowanych płatne miejsca postojowe i garaże, więc możesz spokojnie przyjechać do Świnoujścia własnym autem.

Młode kobiety w basenie

Posiłki w ośrodku

W Baltic Spa możesz skorzystać z wariantu częściowego lub pełnego wyżywienia. Ten pierwszy jest przy tym uwzględniony już w cenie noclegu, ponieważ zatrzymując się w naszym ośrodku masz zapewnione śniadanie oraz kolację. Za niewielką opłatą możesz też zdecydować się na obiad, co polecamy szczególnie w przypadku pobytów w okresie poza latem, gdy część punktów gastronomicznych będzie po prostu zamkniętych. Nasze posiłki serwujemy w wygodnej formie szwedzkiego bufetu, dzięki czemu możesz komponować własny talerz i urozmaicać sobie codzienną dietę nawet przy dłuższym pobycie. Wszystko oparte jest na świeżych i dobrej jakości produktach. W razie specjalnych nawyków żywieniowych zachęcamy do poinformowania o tym ośrodka jeszcze na etapie rezerwacji, dzięki czemu uwagi na pewno trafią do zespołu kucharzy.

Oferta Spa i Wellness

Chcąc spełniać oczekiwania klientów, nasz ośrodek oferuje usługi w ramach strefy Spa i Wellness. Zachęcamy choćby do skorzystania z szerokiej puli masaży klasycznych, od zorientowanych na konkretne części ciała, po warianty sportowe, refleksyjne czy limfatyczne. W ośrodku przeprowadzane są i inne zabiegi zdrowotne oraz regeneracyjne. Od września do czerwca, a więc poza ścisłym sezonem letnim, goście Baltic Spa mogą bezpłatnie korzystać z basenu i jacuzzi w Apartamentowcu Nautilius, znajdującym się tuż obok naszego budynku. Za opłatą można tam skorzystać z sauny parowej i suchej.

Wybierając się do Świnoujścia warto zarezerwować nocleg w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym z wyżywieniem i dostępem do basenu. Oznacza to dobry standard i przede wszystkim pełen komfort w trakcie pobytu. Jeżeli poszukujesz takiej oferty, to zachęcamy do wyboru właśnie Baltic Spa!

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz