Apartamenty przy promenadzie w Świnoujściu

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogApartamenty przy promenadzie w Świnoujściu

Apartamenty przy promenadzie w Świnoujściu są rozwiązaniem dla osób, które stawiają na komfort pobytu i chcą się zatrzymać blisko plaży oraz największych atrakcji w mieście. Przestronne pokoje o wysokim standardzie, takie jak w Baltic Spa, oznaczaną pełną wygodę w trakcie wyjazdu. Jednocześnie w każdej chwili możesz się udać na spacer urokliwym deptakiem. Błyskawicznie dostaniesz się także nad samą linię brzegową, a w pobliżu nie brakuje też ciekawych punktów rozrywkowych oraz usługowych.

Spis treści
Jakie są korzyści związane z takim rozwiązaniem?
Lokalizacja i dostęp do plaży
Atmosfera w tym rejonie miasta
Komfort dotyczący noclegu
Czym wyróżnia się ta atrakcja w mieście?
Oferta ośrodka wypoczynkowego Baltic Spa

Jakie są atuty związane z noclegami w apartamentach przy promenadzie w Świnoujściu?

Wybierając apartamenty przy promenadzie w Świnoujściu, możesz liczyć na duży komfort w czasie pobytu oraz dobrą lokalizację. Nad morzem można się spotkać z bardzo różnym standardem pokoi, lecz wybierając ośrodek z apartamentami, masz pewność odnośnie starannego wykończenia oraz odpowiedniej przestrzeni. Promenada znajduje się blisko plaży i w najbardziej turystycznym rejonie miasta. Dzięki temu zamieszkasz w pobliżu samego morza i z łatwym dostępem do największych atrakcji. Ten rejon Świnoujścia jest również wyjątkowo charakterystyczny i doskonale oddaje atmosferę, której oczekujesz po nadmorskich kurortach.

Dogodna lokalizacja i bliskość morza

Noclegi w tym rejonie Świnoujścia oznaczają lokalizację w Dzielnicy Nadmorskiej, która jest zdecydowanie najciekawszą częścią miasta dla turystów. Jest ona ulokowana bezpośrednio przy zejściu na plażę i nie brakuje tutaj wszelkich udogodnień, których potrzebują odwiedzający. Jest to także dobra baza wypadowa do lokalnych atrakcji turystycznych, w tym zwłaszcza znajdujących się nieco na wschód fortów, latarni morskiej czy Stawa Młyny. Do tych obiektów można dotrzeć idąc ulicą Uzdrowiskową, będącą w zasadzie bezpośrednim przedłużeniem promenady. Ogromnym atutem jest także bliskość samej wody, która jest w końcu największą atrakcją podczas wyprawy nad morze. Przy deptaku, niedaleko Baltic Spa, znajduje się zejście na dużą i czystą plażę, która jest uważana za jedną z najwspanialszych na polskim wybrzeżu. Potwierdzeniem jej wysokiej klasy są przyznawane każdego roku wyróżnienia Błękitnej Flagi, poświadczające czystość samej plaży oraz jakość tutejszego kąpieliska. Niewielka odległość od zejścia na plażę jest bardzo ważna, gdyż podczas pobytu w każdej chwili możesz się udać nad linię brzegową. Nie musisz się też martwić dojazdami czy koniecznością wcześniejszego powrotu z plaży, by przebrać się w ośrodku przed porą obiadową.

Łóżko w apartamencie

Wyjątkowa atmosfera

Ta część miasta dobrze oddaje całościowy charakter Świnoujścia jako kurortu nadmorskiego. Turyści regularnie odwiedzający polskie wybrzeże są przyzwyczajeni do tego, iż poszczególne miejscowości mają swoją charakterystykę. W niektórych dominuje głośna zabawa, w innych z kolei zatrzymują się głównie rodziny z małymi dziećmi. W kontekście krainy 44 wysp można mówić o swoistym kompromisie pomiędzy poszczególnymi aspektami pobytu nad morzem. Z jednej strony nie brakuje tutaj klasycznych budek z lodami i przekąskami, lokali gastronomicznych oraz rozrywkowych, a także miejsc, gdzie odbywają się koncerty i różne wydarzenia. Z drugiej jednak strony cała miejscowość ma też charakter uzdrowiska i przekłada się to na postawę samych odwiedzających. Przybywają tu osoby w różnym wieku, natomiast mimo licznych atrakcji wciąż możesz tu liczyć na dość spokojną atmosferę. Nasz ośrodek znajduje się tuż przy promenadzie, lecz odrobinę w głębi, więc nie musisz się obawiać o hałas czy jakiekolwiek zakłócenia względem wypoczynku. Jednocześnie w zasadzie w każdej chwili możesz skorzystać nie tylko z uroków plaży, ale i tutejszych punktów usługowych. Wybierając nocleg w tym rejonie Świnoujścia, otrzymujesz zatem wszystko to co najlepsze podczas pobytu nad morzem.

Wysoki standard noclegów

Kierunek nadmorski przyciąga każdego roku tylu turystów, że bazy noclegowe są tutaj mocno rozbudowane. Jednocześnie wielu właścicieli pensjonatów czy kwater do wynajęcia, nie przejmuje się zbytnio standardem, gdyż oczekuje, iż osoby, które zbyt późno zabrały się za poszukiwanie noclegu, wybiorą nawet zatrzymanie się w tańszym, lecz mało komfortowym miejscu. Na przeciwnym biegunie znajdują się ośrodki wypoczynkowe z apartamentami, takie jak Baltic Spa. Są to nowoczesne budynki, a same pokoje wydzielane są w sposób przestronny, tak by spokojnie mogły się tam pomieścić nawet rodziny z dziećmi. Jednocześnie odznaczają się one starannym wykończeniem wnętrz i dbałością o wszelkie potrzebne wyposażenie. Znacząco przekłada się to na komfort samego pobytu. Zatrzymując się w apartamencie w Świnoujściu możesz mieć pewność, że nic pokrzyżuje planów związanych z wypoczynkiem, a po intensywnym dniu na plaży lub spędzonym na zwiedzaniu, możesz z przyjemnością odpocząć w wynajętym pokoju. W ośrodkach o tak dobrym standardzie możesz też oczekiwać dobrej oferty dotyczącej wyżywienia i zaplecza w postaci basenu czy strefy odnowy biologicznej, które są obecnie ważne dla wielu klientów.

Dlaczego warto wybrać apartamenty w Świnoujściu właśnie przy promenadzie?

Poszukując apartamentów w Świnoujściu, warto zwrócić uwagę na to, żeby znajdowały się one blisko promenady. Jest to ulubione miejsce do spacerów, którym chętnie oddają się przybywające tutaj pary, grupy przyjaciół, rodziny czy też starsi kuracjusze. Jednocześnie obszar ten jest bardzo duży oraz zróżnicowany. W niektórych miejscach można przechadzać się w zupełnym spokoju, a przy innych częściach deptaku znajdują się punkty usługowe i obiekty kulturalne. Ta atrakcja w mieście jest również stale odnawiana, a dodatkowo przygotowano jej drugą część, która znajduje się jeszcze bliżej morza.

Deptak spacerowy

Promenada jest dość długa i poszczególne fragmenty nieco się od siebie różnią, lecz jako całość stanowią idealne miejsce do popołudniowych czy wieczornych spacerów. Starsza część została także poddana stosownym modernizacjom, dzięki czemu jest gotowa do dalszego użytkowania i prezentuje się nie tylko klimatycznie, ale też nowocześnie. W praktyce spotykają się tutaj różne grupy osób. Na deptaku nie brakuje rodzin z dziećmi, ale również kuracjuszy, którzy relaksują się po przebytych wcześniej zabiegach. Jest to także miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez samych mieszkańców Świnoujścia. W szczytowych godzinach w sezonie letnim bywa tu gwarno, lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wieczorami z kolei deptak zapełnia się spokojnie spacerującymi osobami, które wyciszają się i odprężają po całym dniu. Wzdłuż deptaka nie brakuje również ławek oraz miejsc, w których można przystanąć i odpocząć, co może być szczególnie ważne dla osób starszych, które przybyły do miasta z myślą o wczasach rehabilitacyjnych czy leczniczych.

Zachód słońca nad promenadą

Obiekty w pobliżu i nowa część ścieżki spacerowej

Latem przy promenadzie można posłuchać mniejszych występów różnych artystów, natomiast większe koncerty odbywają się także na znajdującej się bezpośrednio przy deptaku Muszli koncertowej. To szczególna okazja dla gości naszego ośrodka, który znajduje się niecałych 200 metrów od tego obiektu. Bardzo blisko znajdują się też inne atrakcje, takie jak oceanarium czy choćby intrygujący Dom do góry nogami. Przy zachodnim krańcu promenady znajduje się z kolei miejska pływalnia. Na samym deptaku wspaniałym elementem jest fontanna, natomiast obok miejsc spacerowych nie brakuje również placów zabaw, przeznaczonych dla dzieci. Starsza część deptaku znajduje się w nieco większej odległości od linii brzegowej, w związku z czym w pewnym momencie podjęto decyzję o budowie nowej części ścieżki, nazwanej Promenadą Zdrowia. Została ona przygotowana równolegle do historycznego fragmentu, lecz bliżej wydm. Pomimo opóźnień w pracach przygotowawczych, powstał dzięki temu nowoczesny rejon ścieżki spacerowej – jeszcze bliżej morza, z którego mogą korzystać zarówno spacerujący, jak i entuzjaści rolek czy jazdy na rowerze. Znajduje się tam dużo zieleni, ale i plenerowych siłowni czy źródełek wody pitnej. Jest to zatem miejsce gdzie można poddać się aktywnościom, ale też po prostu odpocząć.

Dostęp do sklepów i punktów gastronomicznych

Szczególnie atrakcyjna dla wielu turystów jest wschodnia część promenady. Nie brakuje tutaj klasycznych dla nadmorskich miejscowości stoisk z przekąskami i słodyczami, ale także dużej bazy gastronomicznej. W praktyce w tutejszych restauracjach oraz barach można zjeść zarówno przysmaki kuchni lokalnej, jak i dań z innych zakątków świata. Znajduje się tu również galeria handlowa oraz pojedyncze sklepy. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż popołudniowe bądź wieczorne spacery po deptaku, można połączyć ze zrobieniem potrzebnych zakupów czy udaniem się na obiad. Decydując się na nocleg w naszych apartamentach, zyskujesz bardzo łatwy dostęp nie tylko do plaży, ale też znajdujących się wcześniej punktów usługowych, do których dotrzesz w parę minut.

Poszukujesz apartamentów przy promenadzie w Świnoujściu? Wybierz ośrodek wypoczynkowy Baltic Spa

Jeżeli chcesz się zatrzymać w apartamentach przy promenadzie w Świnoujściu, to dobrym rozwiązaniem będzie ośrodek wypoczynkowy Baltic Spa. Nasz ośrodek znajduje się tuż przy wejściu na deptak i to w jego środkowej części, przy Muszli koncertowej. Możesz zatem z powodzeniem ruszyć stamtąd w kierunku wschodnim, w stronę dużych atrakcji turystycznych lub w stronę zachodnią, gdzie znajduje się nowa Promenada Zdrowia. Oferujemy pokoje o wysokim standardzie, które gwarantują znacznie większy komfort niż kwatery w niektórych pensjonatach. Korzystając z naszej oferty możesz także liczyć na dobrej jakości wyżywienie oraz udogodnienia w postaci dostępu do strefy Wellness i Spa.

Komfortowe pokoje

Wśród baz noclegowych nad morzem nie brakuje atrakcyjnych cenowo ofert, które wiążą się jednak z pobytem w mało komfortowych pokojach w pensjonatach, które najlepsze lata mają już zdecydowanie za sobą. Nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje zgoła inne warunki, gdyż mamy do dyspozycji gości aż 45 przestronnych i nowoczesnych apartamentów. Zapewniamy pokoje o różnych rozmiarach, więc mogą się u nas zatrzymać zarówno osoby, które podróżują samotnie w celach zdrowotnych lub biznesowych, pary wybierające się na romantyczny wyjazd, jak też większe grupy przyjaciół czy rodziny z dziećmi. Odpowiednia przestrzeń zapewnia komfort odpoczynku na koniec dnia, ale również możliwość spędzenia czasu w ośrodku choćby w godzinach popołudniowych, jeżeli akurat masz ochotę odetchnąć lub nastąpiło chwilowe załamanie pogody.

Pokoje w Baltic Spa są estetycznie oraz funkcjonalnie wykończone, a także dobrze wyposażone. Poza samymi meblami w pokoju znajdziesz lodówkę, nowoczesny telewizor i czajnik bezprzewodowy, a goście zgłaszając się na recepcji mogą też skorzystać z żelazka czy suszarki do włosów, a więc udogodnień, których próżno szukać w tanich pensjonatach. Wszystkie apartamenty w ośrodku posiadają również balkony z zestawem mebli, co w ciepłe dni doskonale sprawdza się szczególnie w godzinach porannych. Możesz wtedy wypić kawę na świeżym powietrzu, przeprowadzać ciekawe rozmowy czy zintegrować się z innymi lokatorami. W ośrodku udostępniamy też darmowe Wi-Fi, natomiast sam budynek jest wyposażony w windę. Za opłatą goście mogą również pozostawić swoje pojazdy na miejscach postojowych znajdujących się na terenie Baltic Spa.

Drzwi do apartamentu

Gastronomia

W okresie wyjazdowym, większość podróżujących chce na jakiś czas odpocząć od obowiązku samodzielnego gotowania. Wybierając apartamenty w naszym ośrodku, w cenie noclegu masz także zapewnione częściowe wyżywienie w postaci bufetu śniadaniowego oraz kolacyjnego. Dzięki temu nie musisz się martwić o posiłki w tych newralgicznych godzinach i możesz być spokojnym o udane rozpoczęcie oraz zakończenie dnia. Przygotowujemy świeże oraz zdrowe posiłki, które są serwowane w formie bufetu szwedzkiego, więc każdy z gości może swobodnie wybrać na co ma danego dnia ochotę. W przypadku osób o szczególnych potrzebach żywieniowych, warto przekazać taką wiadomość personelowi już na etapie rezerwacji. W ten sposób kucharze będą poinformowani o tym, iż w danym terminie pojawi się ktoś o preferencjach wegetariańskich czy choćby określonych uczuleniach. Klienci mogą także skorzystać z opcji pełnego wyżywienia i dokupić posiłek obiadowy, który jest serwowany o stałych, popołudniowych godzinach. Takie rozwiązanie cieszy się największym powodzeniem w okresie poza sezonem, gdy część punktów gastronomicznych w mieście jest czasowo zamknięta, a turyści nie zawsze mają ochotę poszukiwać odpowiedniej restauracji, gdy na dworze panują nieco niższe temperatury.

Wellness i Spa

Obecnie w kontekście ośrodków wypoczynkowych mile widziane są nie tylko podstawowe usługi, ale również dodatki, takie jak strefa Spa i Wellness. To doskonałe udogodnienia dla osób, które przybywają na urlop i są nastawione przede wszystkim na relaks oraz regenerację. W praktyce takie zabiegi lecznicze i relaksacyjne cieszą się popularnością przez cały rok, a nie tylko poza sezonem letnim. W Baltic Spa wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, oferując szeroką bazę tego typu zabiegów. Nasi klienci mogą choćby poddać się różnego rodzaju masażom, w tym konkretnych części ciała, bądź też wariantom sportowym, refleksyjnym czy limfatycznym. Oferujemy również inne zabiegi, a osobom z problemami z drogami oddechowymi zalecamy w szczególności zdrowotne inhalacje. Latem większość turystów chętnie korzysta z kąpieliska przy plaży, natomiast w okresie od września do czerwca, nasi klienci mogą też bezpłatnie korzystać z basenu i jacuzzi, znajdujących się w położonym obok budynku.

W przypadku pobytu nad morzem ważny jest dobry standard samego ośrodka, a także jego korzystne położenie, które przekłada się na dogodne korzystanie z nadmorskich atrakcji. Oba te czynniki będą spełnione, jeżeli wybierzesz apartamenty przy promenadzie w Świnoujściu. Taka lokalizacja sprawia, że będziesz blisko morza, ale również deptaka do spokojnych spacerów i miejsc, gdzie możesz zrobić zakupy czy zjeść dobre posiłki. Jeżeli poszukujesz takiego ośrodka, to zapraszamy do Baltic Spa!

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz