Apartamenty nad morzem z wyżywieniem. Relaks i wypoczynek

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogApartamenty nad morzem z wyżywieniem. Relaks i wypoczynek

Apartamenty nad morzem z wyżywieniem to doskonale rozwiązanie dla osób, które poszukują bardzo dobrych warunków i pełnego komfortu, podczas swojego pobytu na wybrzeżu. Bez względu na okoliczności przyjazdu, noclegi w przestronnych oraz dobrze wyposażonych pokojach, pozwolą na odpowiedni wypoczynek. Z kolei gwarancja zapewnionych posiłków oznacza pełną swobodę w trakcie wyjazdu. Jeżeli poszukujesz takiej oferty, to zachęcamy do odwiedzenia ośrodka wypoczynkowego Baltic Spa w Świnoujściu.

Spis treści
Jakie mogą być okoliczności takiego pobytu?
Na co możesz liczyć w Baltic Spa?
Co zyskasz, wybierając taki wariant pobytu?

W jakich okolicznościach warto zdecydować się na apartamenty nad morzem z wyżywieniem?

Wybrzeże kojarzy się często przede wszystkim z letnimi wakacjami, lecz w praktyce wiele osób przybywa tutaj w różnych okolicznościach. Dotyczy to w szczególności takich miejsc jak Świnoujście, które poza wczasowiczami, przyciąga także kuracjuszy czy ludzi biznesu, którym zależy na komfortowym noclegu w apartamencie nad morzem z wyżywieniem. W miejscowościach o takim charakterze, odwiedzający pojawiają się przez cały rok, poszukując komfortowych warunków noclegowych. W niektórych przypadkach są to długie pobyty, a w innych jedynie krótkie, parudniowe wizyty. Bez względu na rodzaj wyjazdu, warto postawić na komfortowy nocleg.

Weekend nad morzem

Wyjazd nad morze to bardzo dobry pomysł na spędzenie weekendu, w sytuacji, gdy chcesz oderwać się na chwilę od codziennej rzeczywistości. Nawet tak krótki pobyt z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowie, a przede wszystkim pozwoli się zrelaksować. Jest to także świetny kierunek na krótki wypad z drugą połówką, gdyż trudno o bardziej romantyczne okoliczności niż spacer po plaży przy zachodzącym słońcu. Przy takich pobytach z pewnością chcesz zatrzymać się w ośrodku, który gwarantuje wysoki standard oraz wyżywienie. W takim przypadku wypoczniesz w komfortowych warunkach i nie musisz się przejmować aranżowaniem posiłków. Dzięki temu w tym niedługim czasie możesz w pełni skupić się na odpoczynku, odcinając się na chwilę od trosk i obowiązków.

Dłuższy wypoczynek

W kontekście dłuższych wyjazdów, związanych zwykle z urlopem w pracy, niektórzy decydują się na wyjazdy w góry, lecz znaczna część osób preferuje wypoczynek nad morzem. W takich okolicznościach wybór miejsca noclegowego będzie niezwykle istotny. Jeżeli będziesz się kierował przede wszystkim ceną, a okaże się, iż wynajęte pokoje nie są komfortowe, to przy dłuższym pobycie okaże się to jeszcze bardziej męczące i uniemożliwi odpowiedni wypoczynek. Wybierając apartamenty w sprawdzonym ośrodku masz natomiast pewność, że wnętrze będzie nowoczesne i funkcjonalne, a na miejscu nie zabraknie żadnego potrzebnego wyposażenia. Warto wybrać wtedy opcję noclegu z wariantem obiadowym, gdyż na przestrzeni kilkunastu dni, ciągłe poszukiwanie restauracji lub samodzielne gotowanie, może się okazać problematyczne i nużące. Tymczasem w ośrodku będziesz miał zapewnione zróżnicowane posiłki o stałych porach dnia, więc nie musisz się przejmować tym aspektem wyjazdu.

Bufet w ośrodku wypoczynkowym Baltic Spa

Wczasy zdrowotne

Klimat nadmorski bardzo sprzyja ludzkiemu organizmowi. Tutejsze powietrze ma większą zawartość cennych pierwiastków, które pozytywnie oddziałują na zdrowie, a zmienna pogoda pozwala też na wzmocnienie odporności. Z tego względu polskie wybrzeże jest dobrym miejscem na wczasy lecznicze, związane z rehabilitacją czy po prostu chęcią poprawy stanu zdrowia. Dotyczy to w szczególności Świnoujścia, które posiada także złoża cennej borowiny i solanki, a więc surowców wykorzystywanych podczas różnych zabiegów. Wiele osób przybywa tu zatem w celach zdrowotnych, co często odbywa się poza sezonem, w okresie jesieni, zimy czy wiosny. W trakcie takiego pobytu, układ dnia podporządkowany jest zwykle zabiegom, więc apartamenty z opcją smacznych posiłków będą z pewnością dobrym pomysłem. Po intensywnym dniu możesz spokojnie odpocząć w dobrych warunkach, a regularne posiłki będą stanowiły spore ułatwienie, gdyż możesz nie mieć czasu by przygotować coś sobie samemu lub udać się do restauracji na mieście.

Pobyt służbowy

Choć plaża i klimat na wybrzeżu kojarzy się głównie z wypoczynkiem, to nie brakuje też osób, które podróżują w ten rejon kraju w celach służbowych. W tych okolicach często odbywają się różne konferencje czy choćby firmowe zloty lub po prostu spotkania biznesowe z partnerami. W przypadku Świnoujścia jest to szczególnie widoczne, z uwagi na lokalizację tej miejscowości. Bliskość niemieckiej granicy oraz możliwość łatwego przedostania się do Szwecji czy Danii sprawia, że w mieście zatrzymują się osoby podróżujące do kontrahentów z tych krajów lub właśnie tutaj odbywają się takie rozmowy. Jeśli przybywasz nad morze w takim celu, to potrzebujesz komfortowych warunków, by wypocząć przed czy po negocjacjach, a w razie czego mieć możliwość swobodnego wykonania na miejscu ewentualnych obowiązków. Niezwykle cenne okażą się wtedy także serwowane w ośrodku posiłki, zwłaszcza śniadania i kolacje. W obliczu wyzwań związanych z pracą, z pewnością nie masz ochoty, by martwić się o to co zjeść na początek czy koniec dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu udanie rozpoczniesz ważny dzień, a wieczorem możesz się już odprężyć.

Apartamenty nad morzem z wyżywieniem w Baltic Spa w Świnoujściu

Obecnie Świnoujście jest niezwykle chętnie wybieranym i atrakcyjnym kierunkiem, jeśli chodzi o polskie miejscowości nad Morzem Bałtyckim. Turyści mają różne oczekiwania wobec miejsc noclegowych, lecz zdecydowana większość z nich, stawia na komfort pobytu w apartamentach z wyżywieniem. W związku z tym szczególnie cenione są nowoczesne ośrodki wypoczynkowe, które zapewniają smaczne posiłki oraz inne udogodnienia. Do takich miejsc z pewnością zalicza się Baltic Spa. Na co możesz liczyć odwiedzając nasz ośrodek?

Przestronne apartamenty

W ośrodku wypoczynkowym Baltic Spa znajdziesz aż 45 przestronnych oraz komfortowych apartamentów. Wyróżniają się one wysokim standardem wykończenia oraz wyposażenia wnętrza. Co ważne dysponujemy przestrzeniami o różnych rozmiarach, więc poszczególne miejsca są w pełni wystarczające, nawet przy większych grupach. W naszej ofercie znajdziesz lokum jednopokojowe, w którym mogą zatrzymać się maksymalnie dwie osoby, lecz do dyspozycji gości znajduje się także apartament Superior z dwoma sypialniami, łazienką i pokojem dziennym, który pomieści nawet pięć osób. Z naszego ośrodka mogą zatem skorzystać zarówno osoby podróżujące samotnie, pary wybierające się na romantyczny wyjazd, jak i rodziny z dziećmi czy grupy przyjaciół. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia posiadają balkony, które niezwykle przydają się podczas rozbudzania się przy porannej kawie czy wieczornym odpoczynku. W pokojach znajdziesz telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny, a po zgłoszeniu się do recepcji możesz odebrać także suszarkę do włosów, która jest rzadko spotykanym elementem wyposażenia, którego nie znajdzie się zwykle w pensjonatach czy wynajmowanych kwaterach.

Śniadanie i kolacja w cenie noclegu

Obecnie standardem wielu ośrodków jest wliczanie śniadania w cenę pokoju, natomiast w Baltic Spa opłacając nocleg masz zapewnione aż dwa posiłki – poranny i wieczorny. Zarówno śniadania, jak i kolacje, serwujemy w formie szwedzkiego bufetu. Jest to wygodne rozwiązanie dla gości, którzy mają do dyspozycji wysokiej jakości produkty oraz dania i sami mogą zdecydować co zjedzą danego dnia. Zapewnia to odpowiednią różnorodność posiłków zarówno podczas krótkich wizyt, jak i dłuższych pobytów. W ten sposób unikniesz także jedzenia rzeczy na które nie masz ochoty lub których po prostu nie lubisz, co może być problematyczne, jeżeli ośrodek serwuje posiłki w ramach narzuconego z góry jadłospisu. Będzie to także spore ułatwienie dla rodzin z dziećmi, które z pewnością odnajdą tutaj coś dla siebie. Także osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych mogą poinformować o tym personel już na etapie rezerwacji.

Możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia

W Baltic Spa zapewniamy wszystkim gościom niepełne wyżywienie w cenie noclegu, natomiast za niewielką opłatą istnieje także możliwość wybrania opcji pełnych posiłków. W takim przypadku możesz u nas zjeść także trzeci posiłek, a więc popołudniowy obiad. Tego typu rozwiązanie jest szczególnie cenne dla osób, które odwiedzają Świnoujście poza sezonem. Miasto ma wtedy wiele uroku, lecz znaczna część punktów gastronomicznych jest zorientowana przede wszystkim na okres letni, więc w innych miesiącach takie miejsca mogą być zamknięte. Jeżeli zdecydujesz się na opcję z wariantem pełnego wyżywienia, to masz zapewnione dobrej jakości posiłki o stałych porach dnia. Znacznie ułatwia to organizację pobytu i pozwoli uniknąć sytuacji w której będąc bardzo głodnym, będziesz dopiero szukał odpowiedniej restauracji.

Zabiegi relaksacyjne

Obecnie klienci wymagają już nie tylko dobrych warunków noclegowych oraz żywieniowych, ale także innych udogodnień, zapewnianych przez ośrodki wypoczynkowe. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w Baltic Spa umożliwiamy także skorzystanie z wodnych aktywności czy zabiegów relaksacyjnych. W okresie od września do czerwca, nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z basenu oraz jacuzzi, znajdujących się w położonym 30 metrów od ośrodka, Apartamentowcu Nautilius. Za opłatą możesz się tam także udać do sauny suchej oraz parowej. W Baltic Spa oferujemy również szereg zabiegów relaksacyjnych oraz zdrowotnych, w tym wielu wariantów masażu. W przypadku osób z problemami z drogami oddechowymi, pomocne mogą się z kolei okazać inhalacje.

Sala jadalna w Baltic Spa

Jakie korzyści wiążą się z wyborem apartamentów nad morzem z wyżywieniem?

Miejscowości nadmorskie przyciągają wielu turystów, w związku z czym znajduje się tutaj rozbudowana baza noclegowa obejmująca również apartamenty z wyżywieniem. Duża liczba miejsc oferujących noclegi, przekłada się jednak również na duże zróżnicowanie, jeśli chodzi o standardy pobytu. Niektóre pensjonaty stawiają na jak najniższe ceny, zapewniając jedynie podstawowe warunki. Inne miejsca reklamują się z kolei jako takie o dobrym standardzie, lecz zapowiedzi odbiegają potem od tego co zastaniesz na miejscu. Z reguły takie obiekty nie oferują także wyżywienia lub są to niewielkie i niezadowalające posiłki. Na przeciwnym biegunie znajdują się ośrodki wypoczynkowe takie jak Baltic Spa. Korzystając z takiej opcji, możesz liczyć na bardzo dobre warunki pobytu oraz urozmaicone i smaczne posiłki.

Większa przestrzeń i wysoki standard

Niebagatelny wpływ na jakość pobytu ma nie tylko standard wykończenia wnętrza wynajmowanych pokojów, ale także ich powierzchnia. W tańszych kwaterach często można się spotkać z kameralnymi pokoikami, w których większość miejsca zajmuje łóżko. Tymczasem podczas pobytu nad morzem cenne okazują się także chwile wytchnienia spędzone w samym ośrodku. Wybierając apartament otrzymujesz przestronne pokoje, w których nie brakuje miejsca do odpoczynku czy choćby aktywności, takich jak rodzinne zabawy. Znacząco wpływa to na funkcjonalność całej przestrzeni, a okaże się jeszcze bardziej istotne, jeśli akurat dojdzie do załamania pogody, co utrudni spędzanie czasu na zewnątrz.

Pokoje dostosowywane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, więc z pewnością można tutaj mówić o podwyższonym standardzie, który będzie po prostu lepszy niż w większości dostępnych miejsc noclegowych. Obejmuje to wysoką jakość wykończenia wnętrza, a także odpowiedniego wyposażenia samych pokojów. Z pewnością możesz liczyć na wygodne meble, ale też nowoczesny telewizor czy inne udogodnienia takie jak różne sprzęty, w tym choćby lodówki czy żelazka.

Urozmaicone posiłki

W ośrodkach wypoczynkowych, takich jak Baltic Spa, w których możesz skorzystać z oferty komfortowych apartamentów, wysoki poziom obejmuje także inne aspekty działalności. Przekłada się to choćby na poziom kucharzy, którzy przygotowują posiłki z dobrej jakości produktów. Co szczególnie istotne, przy wyżywieniu w takim miejscu możesz oczekiwać dużej różnorodności. Często jest to problem w pensjonatach czy u osób oferujących prywatne kwatery, gdyż nawet jeżeli jest tam możliwość wykupienia posiłków, to są to zwykle monotematyczne dania i klienci nie mają zbyt dużego wyboru. Wybierając opcję z wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym, możesz sam decydować na co masz akurat ochotę i cieszyć się zróżnicowanymi daniami, nawet przy wielodniowym pobycie.

Zdrowe śniadanie

Komfort związany z zapewnionym wyżywieniem i codziennym sprzątaniem

Udając się nad morze z pewnością masz ochotę odpocząć przez jakiś czas od codziennych obowiązków, związanych z gotowaniem oraz sprzątaniem. Przy tańszych noclegach rzadko pojawia się opcja posiłku, co oznacza, że klienci takich miejsc muszą sobie sami przygotować posiłki lub poszukiwać czegoś na mieście. Korzystając z wariantu apartamentu z pełnym lub niepełnym wyżywieniem, nie musisz się obawiać o te kwestie, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na odpoczynku czy obowiązkach służbowych, w związku z którymi przybyłeś nad morze. Dodatkowym plusem jest fakt, że pomieszczenia są codziennie sprzątnie przez obsługę, więc nie musisz przejmować się utrzymywaniem czystości. W przypadku prywatnych kwater goście sami muszą zajmować się sprzątaniem pokojów podczas pobytu, co zabiera ich cenny czas oraz nie należy do przyjemnych zadań. Z tego względu pobyt w ośrodku wypoczynkowym z pewnością będzie o wiele bardziej komfortowy.

Na polskim wybrzeżu znajdziesz zróżnicowaną ofertę miejsc noclegowych, lecz szczególnie godne uwagi są obiekty oferujące noclegi w luksusowych pokojach z wyżywieniem. Korzystając z takiego wariantu zapewnisz sobie dobre warunki do wypoczynku, a podczas pobytu nie będziesz się musiał martwić o organizowanie sobie poszczególnych posiłków. Jeżeli poszukujesz takiego miejsca to zachęcamy do skorzystania z oferty Baltic Spa, ponieważ odnajdziesz u nas komfortowe i przestronne apartamenty, ze śniadaniami i kolacjami wliczonymi w cenę noclegu oraz możliwością wybrania opcji pełnego wyżywienia.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz