Zaręczyny nad morzem

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogZaręczyny nad morzem

Zaręczyny nad morzem to jeden z ciekawszych pomysłów, zwłaszcza jeśli wiesz, że wybranka Twojego serca uwielbia morze, piaszczyste plaże i piękne widoki. Moment oświadczyn warto zaplanować w trakcie urlopu, ponieważ jest to czas, kiedy można pozwolić sobie na relaks i skupić się wyłącznie na sobie nawzajem. Jeśli zadbasz o dobry nastrój swojej ukochanej i romantyczną atmosferę, z pewnością usłyszysz „tak”. Jak zaplanować zaręczyny na przykład w Świnoujściu?

Spis treści
Kiedy zaplanować oświadczyny?
Latem
Poza sezonem
Pomysły

Kiedy zorganizować zaręczyn nad morzem?

Organizacja zaręczyn nad morzem nie jest skomplikowaną operacją, zwłaszcza jeśli do Świnoujścia przyjeżdżacie z rodziną czy znajomymi. Dodatkowa para rąk przyda się w przypadku, kiedy chcesz naprawdę zaskoczyć swoją ukochaną – zaufana osoba zadba o zaplecze techniczne tego wydarzenia. Urok nadmorskiego klimatu odpowiada zarówno osobom spokojnym, jak i żywiołowym, dlatego bez problemu zaplanujesz oświadczyny, które zapadną w pamięć Wam obojgu. Kluczowe jest jednak, aby zorganizowane wydarzenie było zgodne z tym, czego może oczekiwać przyszła panna młoda. Jeśli jest ona osobą ceniącą sobie prywatność, nie planuj oświadczyn w miejscu publicznym. Bardzo ważne będzie też to, kiedy zdecydujesz się zadać to niezwykle ważne pytanie. Latem na plaży trudno o kameralną, romantyczną atmosferę, ponieważ turyści spacerują nad brzegiem nawet nocą. Poza sezonem trudność może sprawić dostosowanie planów do warunków pogodowych. Jeśli chcesz być przygotowanym na każde okoliczności, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci zaplanować ten ważny dzień. Nasz ośrodek – Baltic Spa – znajduje się tuż przy plaży, co również ułatwi zorganizowanie ewentualnego pikniku przy blasku świec lub romantycznej kolacji we dwoje.

Jakie mamy możliwości latem?

Piękna, słoneczna i ciepła pogoda sprzyjają przebywaniu na świeżym powietrzu nawet nocą. Jeśli zaplanujesz oświadczyny latem, możesz zabrać swoją ukochaną na wieczorny spacer, znaleźć ustronne miejsce na plaży, klęknąć na kolano i podarować swojej drugiej połówce pierścionek z iskrzącym się w świetle kamieniem. Takie rozwiązanie będzie idealne, jeśli wybranka Twojego serca ceni sobie przeżywanie tak ważnych chwil w romantycznej, kameralnej atmosferze.

Para na plaży przy zachodzie słońca

Oświadczyny poza sezonem

Na zaręczyny nad morzem możesz zdecydować się nie tylko latem, ale i jesienią lub zimą. Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że o wiele łatwiej będzie zadbać o prywatność tej wyjątkowej chwili, a także o element zaskoczenia – Twoja druga połówka może nie spodziewać się, że poprosisz ją o rękę podczas jesiennego pikniku nad brzegiem morza. Jakie wady ma taki pomysł? Przede wszystkim Twoje plany będą w dużej mierze uzależnione od kaprysów pogody. Dobrze więc jeśli przygotujesz awaryjny scenariusz, na przykład oświadczyny w restauracji.

Pomysły na zaręczyny nad morzem

Pomysłów na zaręczyny nad morzem może być wiele – dzięki atmosferze panującej w nadmorskich miejscowościach nie musisz martwić się o nastrój i atmosferę romantyzmu. Miękki piasek pod stopami, szum fal i piękne widoki zachodzącego słońca to uroki, które pomogą Ci upewnić się, że oboje myślicie o tym samym – o wspólnych planach i szczęśliwej przyszłości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zadziałać spontanicznie i zadasz to niezwykle ważne pytanie podczas spaceru po promenadzie, czy zapalisz setki świec w wynajętym apartamencie, szanse, że wybranka Twojego serca nie przyjmie pierścionka będą bardzo niewielkie. Jakie miejsce wybrać więc na oświadczyny?

Na plaży lub w trakcie rejsu

Jeśli chcesz, aby najważniejszymi elementami romantycznej atmosfery były okoliczności przyrody, takie jak złocisty piasek, blask kołyszących się fal czy widok zachodzącego słońca, postaw na oświadczyny „w terenie”. Możesz zorganizować kolację i spacer po plaży, piknik na wydmach, a nawet rejs statkiem. Wszystko zależy od tego, jak sam wyobrażasz sobie ten moment i co Twoim zdaniem powinno urzec również Twoją ukochaną.

W apartamencie

Jeśli chcesz, aby moment oświadczyn był chwilą tylko dla Was, w której będziecie maksymalnie skupieni wyłącznie na sobie nawzajem, zorganizuj to wydarzenie w prywatnym apartamencie. Zabierz wybrankę na romantyczną kolację i wieczorny spacer lub na relaksujące zabiegi SPA dostępne w naszym ośrodku, a w apartamencie rozstaw świece i kwiaty. Nasze pokoje są na tyle przestronne i stylowo urządzone, że z pewnością sprawdzą się jako tło dla takiego wydarzenia. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również przeniesienie zaręczyn na prywatny balkon z widokiem na morze.

Zaręczyny nad morzem to sprawdzony pomysł na organizację wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci przyszłych nowożeńców. W trakcie wypoczynku w jednej z nadmorskich miejscowości bez trudu zadbasz o atmosferę jednocześnie wzniosłą i kameralną, idealną do zadania najważniejszego pytania w Twoim życiu.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,2
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz