Weekend w spa dla dwojga nad morzem

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogWeekend w spa dla dwojga nad morzem

Weekend w spa dla dwojga nad morzem może przynieść wiele korzyści. Pozwala to zmaksymalizować przyjemność uzyskaną nawet z tak krótkiego wyjazdu. Dodatkowo wiesz, że wyjazd będzie udany, nawet jeżeli nie dopiszą warunki pogodowe. Można wtedy zadbać o relacje w związku czy uczcić jakąś wyjątkową okazję. Pary zainteresowane taką ofertą zachęcamy do odwiedzenia Baltic Spa w Świnoujściu.

Spis treści:
Dlaczego warto?
Warunki pogodowe
Doskonałe odprężenie
Sprzyjające okoliczności
Wyjazdy okazjonalne
Forma prezentu
Nasza oferta

Co przemawia za wybraniem się na weekend w spa dla dwojga nad morzem?

Weekend w spa dla dwojga nad morzem jest bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż wyjazd na pewno się uda, nawet jeżeli niekoniecznie będą temu sprzyjały warunki na zewnątrz. Jest to również okazja, żeby zwiększyć przyjemność podczas niezbyt długiego pobytu, który trwa w takim przypadku zwykle dwa lub maksymalnie trzy dni. Wbrew pozorom i w takim czasie można się doskonale zregenerować. Nadmorski kierunek jest z kolei bardzo ciekawym wyborem z perspektywy par czy małżeństw.

Udany wypoczynek niezależnie od pogody

Bałtyk i całe polskie wybrzeże ma nieskrywany urok i to w różnych porach roku, lecz jednym stosunkowo uciążliwym aspektem bywa nieobliczalność pogody. W praktyce nawet latem trudno mieć pewność czy natrafi się akurat na słoneczny, czy może deszczowy czas. Podobnie bywa na wiosnę czy jesienią, gdy ciepłe dni potrafią się przeplatać z chłodniejszymi. Przy dłuższym urlopie nie stanowi to większego problemu, bo czysto statystycznie zawsze trafi się na jakieś korzystniejsze chwile, ale przy 2-dniowym wyjeździe może być różnie. Chcąc mieć pewność, że wypad będzie udany, warto zatrzymać się w obiekcie ze spa. Nawet jeśli cały weekend okaże się zimy i deszczowy, wciąż możecie spędzić czas w przyjemny sposób, a widokiem Bałtyku nacieszyć się podczas spacerów, gdy natrafią się jakieś okienka pogodowe. Dużo gorzej wyglądałoby to w przypadku zatrzymania się w pensjonacie bez żadnych udogodnień, gdy okazałoby się, iż dwa dni trzeba spędzić w małym i niezbyt komfortowym pokoju. Na tym tle dużo lepiej wypadnie ośrodek z przestronnymi apartamentami i zapleczem zabiegów odprężających.

Pełen relaks

Weekendowe wyjazdy są dość popularne, choć z reguły charakteryzują się tym, że sam pobyt nie jest specjalnie długi, zwłaszcza gdy konieczna jest kilkugodzinna podróż w obie strony. Często zdarza się zatem, że na miejscu jesteś dwie noce, a w praktyce półtora dnia, więc warto tak zaplanować ten niezbyt długi czas, żeby wyciągnąć z niego maksimum korzyści. Zabiegi pielęgnacyjne czy lecznicze mają korzystny wpływ na ciało, ale pomagają się przy tym zrelaksować także mentalnie, odrywając nas na chwilę od codziennego stresu i presji związanej z obowiązkami czy prywatnymi problemami. Tym samym nawet podczas tych zaledwie dwóch dni można się w pełni odprężyć, wracając do codzienności z nowymi pokładami sił.

Wyjątkowa atmosfera

Przygotowując się do wypadu we dwoje, warto zastanowić się, jakie okoliczności będą naprawdę sprzyjające pod kątem wypoczynku i tego, żeby nacieszyć się swoim czasem z partnerem czy partnerką. Morze będzie więc świetną opcją, gdyż od razu kojarzy się z emocjonalnym charakterem. W końcu kto nie będzie zachwycony wspólnym spacerem plażą czy patrzeniem na słońce, które zachodzi na tle Bałtyku? Jeżeli dodatkowo będzie to wzbogacone perspektywą możliwości skorzystania z relaksacyjnych zabiegów, trudno sobie wyobrazić lepszy scenariusz pod kątem weekendowego wyjazdu dla pary czy małżeństwa.

Zestaw do masażu

Okazje do romantycznego weekendu w spa dla dwojga nad morzem

Romantyczny weekend w spa dla dwojga nad morzem może być podyktowany chęcią oderwania się od obowiązków i przeznaczenia trochę czasu na pielęgnację związku. Taki wyjazd może jednak zaaranżować i jedna z osób, planując to jako doskonałą niespodziankę z różnych okazji. Jeśli interesujesz się taką opcją, zachęcamy do zwrócenia uwagi na atrakcyjną ofertę ośrodka Baltic Spa i wybrania wypoczynku właśnie w Świnoujściu.

Wspólna decyzja

Czasem najlepszą sposobnością bywa również brak okazji. Będzie to szczególnie dobre rozwiązanie, gdy po samym sobie lub po drugiej połówce widzisz oznaki zmęczenia natłokiem obowiązków. Można wtedy, choć na chwilę oderwać się od codzienności, nawet jeżeli do większego urlopu pozostaje jeszcze dużo czasu. Zorganizowanie takiego wyjazdu nie stanowi problemu, gdyż można wyjechać w piątek po pracy lub nawet w sobotę rano, a wrócić w niedzielę wieczorem, więc nie trzeba do tego brać nawet dnia urlopu, podczas gdy można sobie zaserwować krótki, ale satysfakcjonujący odpoczynek.

W prezencie

Taki krótki wyjazd w formie niespodzianki, może być doskonałym pomysłem w kontekście wyjątkowego prezentu z okazji urodzin. Z pewnością każdego ucieszy wizja wyrwania się na dwa dni nad morze, szczególnie gdy będzie to urozmaicone przyjemnymi zabiegami. Poza urodzinami można w ten sposób uczcić jakieś inne okoliczności, a więc imieniny czy duży sukces zawodowy/osobisty.

Na rocznicę

Jest to znakomite rozwiązanie, gdy chcesz uczcić rocznicę związku w bardziej doniosły sposób, choćby w sytuacji, gdy osiągnęliście już jakąś okrągłą liczbę. W takich okolicznościach standardem jest uroczysta kolacja, ale co gdyby można ją było zorganizować podczas takiego wypadu nad morze? Z pewnością podniesie to rangę wydarzenia, a przede wszystkim jest okazją do celebracji i spędzenia czasu tylko we dwoje, co często bywa trudne do zorganizowania w codziennych warunkach, szczególnie dla par z większym stażem, które mieszkają już z dziećmi lub innymi członkami rodziny.

Wybierz Baltic Spa na weekend w spa dla dwojga nad morzem

Na weekend w spa dla dwojga nad morzem wybierz się do ośrodka wypoczynkowego Baltic Spa, który jest zlokalizowany w jednym z atrakcyjniejszych miast na wybrzeżu. Świnoujście jest bardzo atrakcyjnym punktem bez względu na porę roku, gdyż panują tu niezwykle sprzyjające warunki klimatyczne. Latem jest niewiele deszczowych dni, a poza sezonem można często liczyć na trochę wyższe temperatury niż w innych miejscowościach nadbałtyckich, co wynika z samego położenia geograficznego. Przy takim wyjeździe dobrze jest postawić na najlepsze warunki podczas pobytu, a na takie możesz liczyć w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym, takim jak Baltic Spa. Do dyspozycji są dobrze wyposażone i przestronne apartamenty, a do każdego z nich przynależy również balkon, gdzie warto usiąść z kubkiem kawy czy herbaty.

Co jeszcze na nas czeka?

W cenie uwzględniamy śniadanie i kolację w formie szwedzkiego bufetu oraz dostęp do sauny w Aparthotel Baltic Spa. Posiadamy strefę Spa i Wellness z rozbudowaną ofertą usług. Mogą mieć one leczniczy lub typowo relaksacyjny charakter, zależnie od potrzeb danej osoby. Przy takim wyjeździe warto postawić na oferowane przez nas, specjalne pakiety zabiegów dla dwojga. Dodatkowo, ten kierunek sam w sobie stwarza bardzo romantyczne okoliczności. Zabiegi relaksacyjne pozwolą z kolei jak najbardziej się odprężyć i to bez względu na warunki pogodowe.
Pary zainteresowane takim pobytem zapraszamy do kontaktu z ośrodkiem wypoczynkowym Baltic Spa.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz