Sylwester nad morzem ze spa

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogSylwester nad morzem ze spa

Sylwester nad morzem ze spa jest intrygującą koncepcją w kontekście spędzenia czasu na przełomie starego i nowego roku. Warto pomyśleć wtedy nie tylko o jednodniowym świętowaniu, lecz zatrzymaniu się na parę dni z myślą o porządniejszym odpoczynku. W ten sposób możesz nie tylko dobrze się bawić, ale i poznać uroki nadmorskich rejonów o tej porze roku oraz odprężyć się dzięki relaksującym zabiegom. Zachęcamy do odwiedzenia Świnoujścia i zatrzymania się w ośrodku wypoczynkowym Baltic Spa.

Spis treści
Atrakcyjny wybór
Zalety nadmorskich obszarów zimą
Okazja na zorganizowanie kilkudniowego wypadu
Jak wygląda to w kalendarzu w 2021 roku?
Zabiegi relaksacyjne
Wybierz się do naszego ośrodka
Atrakcje w mieście
Co oferujemy?

Sylwester nad morzem ze spa, czyli mniej typowy, a bardzo atrakcyjny pomysł na powitanie Nowego Roku

Sylwester nad morzem ze spa jest nieoczywistym sposobem na zaplanowanie ostatniego dnia roku. Powszechną praktyką jest wyjazd w góry, podczas gdy rejony nadmorskie też mają sporo do zaoferowania. To okazja do przełamania się i odwiedzenia tego obszaru zimą, co ma w sobie sporo uroku. Warto pomyśleć wtedy o zatrzymaniu się tutaj na kilka dni i złapaniu oddechu po intensywnym czasie świątecznym oraz przed wyzwaniami, jakie przyniesie kolejny rok. Zabiegi oferowane w strefach spa zdecydowanie sprzyjają oczekiwaniu na tę wyjątkową noc, jak i regeneracji po samej zabawie.

Uroki morza w okresie zimowym

Dużo osób przybywa nad Bałtyk latem czy nawet wiosną, gdyż cieplejsze pory roku naturalnie kojarzą się z morzem. Warto mieć jednak na uwadze, że ten kierunek jest naprawdę atrakcyjny i w pozostałe okresy roku, w tym zimą. Jest tu wtedy naprawdę pięknie, a przy tym niezwykle spokojnie. Co więcej, taka wyprawa ma wtedy i doskonały wpływ na zdrowie, ponieważ powietrze jest wtedy jeszcze bardziej nasycone jodem i zdecydowanie czystsze od tego, z którym można mieć do czynienia w sezonie grzewczym w innych rejonach kraju. Sylwester może być zatem doskonałym pretekstem, aby wybrać się wreszcie nad Morze Bałtyckie zimą i poznać uroki tego rejonu na przełomie grudnia i stycznia.

Kilkudniowy wypad zamiast jednego wieczoru świętowania

Planując taki wyjazd, warto pomyśleć nie tylko nad jednodniowym wyjazdem z myślą o spędzeniu samej nocy sylwestrowej nad Bałtykiem, ale o zatrzymaniu się tu na parę dni. Możesz wtedy spokojnie rozgościć się na miejscu, poznać miasto i wybrać się na plażę w zimowej scenerii, potem bawić się do białego rana w ostatni dzień roku, a następnie pozostać tu jeszcze w dzień noworoczny, odpoczywając po atrakcjach i wracając bez pośpiechu do domu. Jest to dobra sposobność nie tylko do uczczenia Nowego Roku, ale i zregenerowania się po Świętach, które choć radosne, pochłaniają często dużo energii związanej z przygotowaniami. Można też nabrać sił przed początkiem kolejnego roku, który jest w wielu zawodach czasem bardzo wymagającym i intensywnym. Przy okazji można na spokojnie przemyśleć miniony rok i zastanowić się nad planami na następny.

Jak wygląda to w tym roku?

Tegoroczny kalendarz wyjątkowo sprzyja kilkudniowemu wypadowi nad morze w tym okresie. Sam sylwester wypada w piątek, zatem większość osób ma wolne nie tylko w następnym dniu, ale i w niedzielę 2 stycznia. Warto przemyśleć zatem taki weekendowy wyjazd, nawet z opcją wzięcia jednego lub dwóch dni urlopu i przyjechania na miejsce choćby w czwartek 30 grudnia, dzięki czemu można spędzić w praktyce trzy pełne dni nad Bałtykiem.

Spa nad morzem

Relaks dzięki odpowiednim zabiegom

Wybranie ośrodka z ofertą spa jest szczególnie wskazane, gdyż może to rewelacyjnie wzbogacić pobyt. O tej porze roku ciężko jest spędzić cały dzień na zewnątrz, więc pozwala to zagospodarować luźniejsze godziny w ciągu dnia. Podczas całego pobytu różne zabiegi mogą pomóc w odprężeniu się i regeneracji. Wiele osób bardzo chętnie korzysta z nich w kolejnym dniu po sylwestrowej zabawie, bez względu na to, czy przyjęła ona formę kolacji z ukochaną osobą, czy hucznej imprezy do białego rana. Dzięki usługom spa z pewnością można rozpocząć kolejny rok w otoczce pełnego relaksu.

Planujesz sylwester nad morzem ze spa? Wybierz Baltic Spa w Świnoujściu

Uważasz, że sylwester nad morzem ze spa będzie dobrym pomysłem i planujesz taki wyjazd z partnerem czy partnerką lub grupą przyjaciół? Świetnym pomysłem będzie wybranie się do Świnoujścia, w którym będzie wiele możliwości na spędzenie tego wieczoru, ale i innych wolnych chwil w trakcie wyjazdu. Zachęcamy do zatrzymania się w Baltic Spa, gdzie znajdziesz różne apartamenty mogące pomieścić od dwóch do kilku osób. W cenie zapewnione jest tymczasem wyżywienie i basen, a goście mogą skorzystać z oferty Spa & Wellness.

Co będzie się działo w mieście?

Sporo nadmorskich miejscowości działa głównie sezonowo, przez co o tej porze roku niewiele się tam dzieje, działają pojedyncze punkty noclegowe i niektóre restauracje. Świnoujście jest nieco inne, gdyż jest kurortem odwiedzanym w zasadzie przez cały rok. Jest również obszerne i funkcjonuje tu duże grono stałych mieszkańców, co przekłada się na to, że miasto dalej tętni życiem, a punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne w większości pozostają otwarte. To ważne, gdyż w barach czy restauracjach można liczyć na spędzenie miłego wieczoru czy wręcz specjalnie organizowane, dedykowane przyjęcia sylwestrowe, na które można się wybrać. Władze miasta zwyczajowo organizują także atrakcje dla mieszkańców, choć w związku z wyjątkową sytuacją, która dalej panuje w kraju i na świecie, nie wiadomo jeszcze, czy w tym roku zostanie zorganizowana jakaś publiczna zabawa. Z pewnością uda się jednak znaleźć miejsce, w którym można spędzić wspaniałą noc sylwestrową. W czasie całego wyjazdu nie będzie też brakowało atrakcji, gdyż poza piękną plażą i urokliwym morzem w zimowym wydaniu w Świnoujściu jest mnóstwo punktów turystycznych, które można odwiedzić w wolne popołudnia.

Nasza oferta

Osoby wybierające się do Świnoujścia, w tym we wspomnianym właśnie okresie roku, zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Baltic Spa. Proponujemy noclegi w nowoczesnych i przestronnych apartamentach, które są doskonale wyposażone. Na miejscu zastaniesz zatem wszystko, czego będziesz potrzebować podczas pobytu. W cenie uwzględnione jest wyżywienie w ramach śniadania i kolacji w formie szwedzkiego bufetu. Klienci mogą skorzystać również z możliwości dokupienia posiłku obiadowego w ośrodku. W tym czasie goście Baltic Spa mają zapewniony darmowy dostęp do basenu i jacuzzi, gdyż taka opcja jest uwzględniona w cenie noclegu w okresie od września do czerwca. Goście bez żadnych opłat mogą też skorzystać z sauny. W poszukiwaniu jeszcze większego relaksu zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Spa i Wellness, w tym różnych odmian masażu czy innych zabiegów, które pomagają w dbaniu o zdrowie i w odprężeniu się.

Sylwester nad morzem ze spa jest doskonałym pomysłem w zakresie zaaranżowania przełomu roku w towarzystwie drugiej połówki czy grupki znajomych. Dobrym rozwiązaniem jest kilkudniowy wypad, czemu zdecydowanie sprzyja tegoroczny kalendarz. Osobom zainteresowanym taką koncepcją polecamy przyjechanie do Świnoujścia i pobyt w Baltic Spa.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz