Ośrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem

Zapytaj o nocleg Zadzwoń
Baltic SpaBlogOśrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem to doskonały wybór w kontekście aranżowania noclegu podczas urlopu nad Bałtykiem. Będzie to miejsce o wysokim standardzie, a zagwarantowane posiłki wiążą się z brakiem konieczności gotowania i ułatwiają organizację pobytu. Jest to optymalne rozwiązanie także dla seniorów przybywających na wczasy lecznicze. Przed dokonaniem decyzji warto zapoznać się z ofertą ośrodka, aby spełniał on oczekiwania. Tak będzie w przypadku Baltic Spa w Świnoujściu.

Spis treści
Na co zwrócić uwagę rozpatrując takie oferty?
Lokalizacja ośrodka
Czy posiłki są w cenie noclegu?
Udogodnienia
Zarezerwowanie noclegu z wyprzedzeniem
Optymalne miejsce na okres wczasów leczniczych
Zapraszamy do Baltic Spa w Świnoujściu

Na co zwrócić uwagę, wybierając ośrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem?

Istnieje kilka kryteriów, które pomogą wybrać odpowiedni ośrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na lokalizację. Większość odwiedzających liczy na niewielką odległość do plaży, sklepy i restauracje w pobliżu bazy noclegowej oraz atrakcyjne miejsca do spacerowania. W kontekście wyżywienia część miejsc uwzględnia je w cenie pobytu, natomiast inne umożliwiają jedynie dokupienie takiej opcji. Z perspektywy osób podróżujących samochodem ważna będzie także możliwość zaparkowania pojazdu w bezpiecznym miejscu. Mile widziane są też wszelkie udogodnienia, które mogą uczynić urlop jeszcze lepszym, a więc choćby zabiegi relaksacyjne oferowane przez dany ośrodek. Należy również pamiętać, że najlepsze obiekty mają duże obłożenie, więc dobrze jest zaplanować wczasy z wyprzedzeniem i dokonać rezerwacji odpowiednio wcześnie.

Lokalizacja

Rzecz jasna oczywistym krokiem powinno być zapoznanie się z ofertą ośrodka, by sprawdzić czy gwarantuje on odpowiedni standard i takie pokoje jakich oczekujesz. Nie mniej ważna jest jednak sama lokalizacja obiektu. Bazy noclegowe nad morzem są bardzo rozbudowane, z uwagi na ogromne zainteresowanie tym kierunkiem. Przyjeżdża tu mnóstwo turystów, a czasem i osób przybywających w celach służbowych, choćby na konferencje czy ważne spotkania. Z tego względu w poszczególnych miejscowościach można spotkać różne pensjonaty, hotele czy właśnie ośrodki wypoczynkowe. Te ostatnie oferują wysoki standard, dlatego są preferowane przez wielu odwiedzających. Nie zmienia to faktu, że takie budynki powstają w różnych miejscach. Niektóre okazują się być ulokowane w głębi konkretnego kurortu, a przez to w dużej odległości od morza i głównego zaplecza turystycznego, czyli sklepów, restauracji i punktów rozrywkowych. Tymczasem przyjeżdżając na urlop, raczej nie chcesz tracić kilkudziesięciu minut na dotarcie w takie miejsca, a potem takiego samego czasu przeznaczonego na powrót. Jest to problematyczne i zmniejsza elastyczność planowania poszczególnych dni. Dlatego najlepsze okazują się ośrodki ulokowane blisko plaży. Możesz tam wtedy dotrzeć w ciągu kilku minut, zatem nie musisz wstawać wcześniej, by zająć komfortowe miejsce. Nie będzie również problemu z udaniem się na chwilę do pokoju, gdy okaże się, że zapomniałeś zabrać czegoś ze sobą lub po prostu chcesz chwilę odpocząć w zaciszu ośrodka. W okolicy plaży zawsze można liczyć na wiele atrakcji i lokali z dobrym jedzeniem.

Zachód słońca nad wodą

Posiłki w cenie noclegu czy za dopłatą?

Zdecydowana większość podróżujących poszukuje noclegu z wyżywieniem w danym obiekcie. Dotyczy to już w szczególności wyjazdów wypoczynkowych. Nie chcesz wtedy zajmować się gotowaniem, a korzystanie z usług restauracji i barów jest dobrym rozwiązaniem, lecz raczej w ramach jednego posiłku dziennie, a nie całej doby. Dlatego większość hoteli i ośrodków wypoczynkowych oferuje posiłki dla swoich klientów. Inaczej wygląda to zwykle w pensjonatach, gdzie goście raczej mają do dyspozycji po prostu aneks kuchenny i gotują na własną rękę. Wybierając ofertę ośrodka, patrzysz na pewno na cenę, natomiast zwróć uwagę na to czy w ramach noclegu wliczone jest wyżywienie. W niektórych miejscach za jakiekolwiek posiłki w ciągu dnia trzeba umieścić dodatkowe opłaty, co sprawia, iż cena za cały pokój staje się mniej atrakcyjna niż wydawało się na początku. Często spotykanym wariantem jest to, że goście ośrodka mają wliczone w koszt noclegu śniadania. Jeszcze lepszą praktyką jest uwzględnienie także posiłki wieczornego i tak robimy w Baltic Spa. Standardowo w cenie noclegu można zwykle liczyć na niepełny wariant wyżywienia, z możliwością dokupienia popołudniowego obiadu (w części miejsc płaci się również dodatkowo za kolacje lub serwowane są po prostu obiadokolacje). Dla znacznej grupy odwiedzających jest to w pełni wystarczające, zwłaszcza w kontekście wizyty w sezonie letnim. Opcja z pełnym wyżywieniem sprawdza się najlepiej poza sezonem, gdy oferta gastronomiczna w samym mieście może być nieco bardziej ograniczona.

Udogodnienia

Poza standardem ośrodka zwróć uwagę na to, jakie oferuje on udogodnienia. Dla turystów przyjeżdżających samochodami, ważną kwestią jest zwykle możliwość dokupienia miejsca postojowego. Możesz wtedy trzymać auto w sprawdzonym i bezpiecznym miejscu, bez konieczności szukania wolnego miejsca czy jakiegoś strzeżonego parkingu w konkretnej miejscowości. Dobrze jeżeli ośrodek oferuje też dostęp do basenu oraz możliwość skorzystania z usług Spa i Wellness. Pomoże to w wypoczynku i może się okazać nieocenione, gdy dojdzie do chwilowego załamania pogody podczas twojego pobytu. Możesz wtedy spędzić czas w przestronnym pokoju czy skorzystać z takich dodatkowych usług, wciąż ciesząc się urlopem.

Dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem

Warto pamiętać o tym, że najlepsze ośrodki wypoczynkowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeżeli szykujesz się zatem do wyjazdu nad morze, to najlepiej zaplanuj taki wyjazd ze sporym wyprzedzeniem. Wybierzesz wtedy taką ofertę, która spełnia oczekiwania i bez problemu zarezerwujesz wybrany pokój czy apartament. W przeciwnym razie może się okazać, że przy poszukiwaniach dokonywanych tuż przed wyjazdem, znajdziesz już tylko kwatery o niskim standardzie czy bazy noclegowe w bardzo niekorzystnej lokalizacji.

Ośrodki wypoczynkowe nad morzem z wyżywieniem dla seniorów optymalnym wyborem na wczasy lecznicze. Polecamy Świnoujście

W przypadku wczasów leczniczych czy rehabilitacyjnych dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z ofert ośrodków wypoczynkowych nad morzem z wyżywieniem dla seniorów. Osoby starsze mogą tam liczyć na bardzo komfortowe warunki. Dzięki temu swobodnie odpoczną po zabiegach w zaciszu pokoju o wysokim standardzie. Takim odwiedzającym zaleca się skorzystanie z pełnego wyżywienia, co pozwoli wypracować im optymalny harmonogram dnia. Jest to szczególnie dobre wyjście w sytuacji pobytu poza sezonem letnim, a są to popularne terminy względem wyjazdów o takim charakterze. Świnoujście będzie doskonałym wyborem na takie wczasy z uwagi na znajdujące się tu surowce naturalne oraz rozbudowaną bazę obiektów oferujących różne zabiegi. Sam nadmorski klimat sprzyja wypoczynkowi dla osób starszych, także przy wyjazdach czysto rekreacyjnych.

Kucharze na zapleczu

Dlaczego seniorzy wybierają wyjazdy nad morze?

Osoby będące na emeryturze też chętnie wyjeżdżają gdzieś na wypoczynek. Pozwala im to odpocząć na jakiś czas od codzienności, poznać nowe osoby, a często poprawić stan zdrowia. Najpopularniejszym kierunkiem okazuje się wtedy morze. Wynika to w dużej mierze z faktu, że panuje tam sprzyjający klimat, a ogólna atmosfera pomaga po prostu w odpoczynku. Seniorzy muszą się liczyć z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z wieku, więc większość osób rezygnuje już choćby z wyjazdów w góry, gdyż część tras okazuje się już zbyt wymagająca. Z kolei nad morzem można nie tylko relaksować się na plaży, ale też nią spacerować czy wybrać się na przechadzkę po lesie. Wybierając odpowiedni kurort można liczyć na duży spokój, który pomoże w nabraniu sił witalnych i optymizmu przed powrotem do codzienności. Oczywiście takie wczasy mogą mieć również charakter leczniczy. Pod tym względem szczególnie doskonałym wyborem będzie właśnie Świnoujście.

Uzdrowiskowy charakter Świnoujścia

Świnoujście to miasto o charakterze uzdrowiskowym. Znajduje się tu wiele sanatoriów, które korzystają z dostępnych w tym rejonie naturalnych wód solankowych i borowiny. Dodatkowo liczne usługi rehabilitacyjne i relaksacyjne oferują często same ośrodki wypoczynkowe. Seniorzy doceniają klimat panujący w tej części wybrzeża. Ogółem powietrze nad morzem jest czystsze i pełne cennego jodu, a w okolicach Świnoujścia oprócz tego panują średnio naprawdę wysokie temperatury i występuje mniej wiatru. Przez to także wody w tej części Bałtyku są nieco cieplejsze niż w wielu innych obszarach morza. Dlatego kurort cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób starszych, które przyjeżdżają tu w celach leczniczych lub po prostu żeby odpocząć.

Opcja z pełnym wyżywieniem

Dla seniorów dobrym rozwiązaniem będzie wybór noclegu z pełnym wyżywieniem. Oznacza to, że mogą oni liczyć w ośrodku na śniadanie, obiad i kolację. Takie regularne pory posiłków będą optymalne dla osób przyjeżdżających w celach zdrowotnych, które mają wyznaczone różne zabiegi w ciągu dnia. Pozwala to wypracować wygodny harmonogram doby. Na taką opcję decydują się też jednak często seniorzy, którzy po prostu przyjechali nad morze żeby się zrelaksować. W ośrodkach mogą liczyć na pełnowartościowe dania i najlepsze produkty, zatem nie muszą się przejmować poszukiwaniem odpowiedniej restauracji czy obawiać się, że sięgną po coś niezdrowego, co im zaszkodzi.

Pobyt poza sezonem

W przypadku osób starszych optymalnym wyborem na wyjazd nad morze okazuje się często niekoniecznie lato, lecz wiosna czy jesień. W okresie poza ścisłym sezonem w nadmorskich miejscowościach jest mniej ludzi i panuje mniejszy zgiełk. Seniorzy mają zatem spokój i unikają tłumów, a same warunki pogodowe są jeszcze bardziej sprzyjające, gdyż w tych miesiącach w powietrzu jest nawet jeszcze więcej jodu niż latem. Przy okazji można też obniżyć koszt wyjazdu, gdyż stawki za noclegi w tym okresie są niższe od tych w lipcu czy sierpniu. Z tego względu do Świnoujścia zapraszamy zarówno latem, jak i poza sezonem. W Baltic Spa dodatkowo możesz liczyć na zniżki przy dłuższych wyjazdach, gdyż oferujemy upusty o 3% przy 14 dniach pobytu i 5% w przypadku 21 dni.

Poszukujesz ośrodka wypoczynkowego nad morzem z wyżywieniem? Wybierz Baltic Spa w Świnoujściu

Jeżeli chcesz znaleźć ośrodek wypoczynkowy nad morzem z wyżywieniem, który na pewno spełni twoje oczekiwania, wybierz Baltic Spa w Świnoujściu. Miasto jest jednym z najbardziej renomowanych kurortów nadmorskich na polskim wybrzeżu. Wiąże się to z wieloma atrakcjami w tej okolicy i przede wszystkim piękną oraz szeroką plażą. Z naszego ośrodka możesz na nią zejść w ciągu paru minut, a w pobliżu znajduje się promenada. Oznacza to doskonałe miejsce do spacerów oraz dostępne w każdej chwili zaplecze sklepowe czy gastronomiczne. Baltic Spa to ośrodek wypoczynkowy o wysokim standardzie. Znajdziesz u nas przestronne apartamenty, a w cenie noclegu oferujemy dwa posiłki w ciągu dnia. Umożliwiamy też skorzystanie z zabiegów Spa i Wellness, a poza ścisłym sezonem bezpłatny dostęp do basenu.

Piękna plaża i atrakcje w Świnoujściu

Świnoujście jest dość wyjątkowym kurortem nadmorskim, gdyż doskonale odnajdą się tu odwiedzający o różnym profilu. W mieście znajdziesz rozbudowaną ofertę gastronomiczną i rozrywkową, zatem chętnie przyjeżdżają tu młode osoby. Jednocześnie w przeciwieństwie do niektórych miejscowości na wybrzeżu miasto nie jest nastawione tylko na głośną zabawę i imprezy. Mimo wielu atrakcji jest tu zatem dość spokojnie, dlatego Świnoujście chętnie odwiedzają także rodziny z dziećmi i seniorzy. W okolicy znajduje się sporo punktów turystycznych przeznaczonych typowo do zwiedzania. W okolicznych lasach wytyczone są szlaki rowerowe czy piesze, zatem istnieje tu dużo możliwość względem zaaranżowania czasu, nawet przy długim pobycie. Oczywiście główną atrakcją jest tutejsza plaża. Należy ona do najszerszych i najczystszych w Polsce, czego potwierdzeniem są regularnie przyznawane nagrody Błękitnej Laguny. Wiążą się one również z komfortowym, strzeżonym kąpieliskiem, otwartym w trakcie sezonu letniego. W połączeniu z wyższą niż w innych rejonach Bałtyku temperaturą wody tutejszy fragment morza naprawdę zachęca do kąpieli.

Jedzenie w podgrzewanych misach

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Ogromnym atutem Baltic Spa jest lokalizacja. Ośrodek znajduje się tuż przy promenadzie, na której znajdziesz różne sklepy oraz restauracje. Oczywiście jest to też doskonały deptak do spacerów w ciągu dnia lub wieczorem. Co ważne, obiekt umieszczony jest także zaledwie o 100 metrów od wejścia na plażę, zatem trudno o lepsze położenie w kontekście wypoczynku nad morzem. W okolicy znajduje się Muszla Koncertowa, Amfiteatr czy Park Zdrojowy, a dla najmłodszych atrakcje choćby w postaci parku linowego i boisk sportowych. Osoby zmotoryzowane mogą zarezerwować przed wyjazdem miejsce postojowe lub garażowe. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z usług Spa i Wellness. W bazie zabiegów oferowanych przez ośrodek znajdują się takie o charakterze zdrowotnym i regeneracyjnym, w tym różne typy masażu.

Oferta Baltic Spa

Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem wypoczynkowym o podwyższonym standardzie, który oferuje noclegi w komfortowych apartamentach. Dysponujemy opcjami jednopokojowymi (do dwóch osób), z dwoma pokojami (do czterech osób) oraz wariantami Superior (nawet do pięciu gości). Wszystkie pokoje są starannie wykończone i posiadają wszelkie potrzebne wyposażenie, łącznie z telewizorami czy lodówkami. Przy wszystkich apartamentach znajdują się również przestronne balkony, umożliwiające odpoczynek na świeżym powietrzu i integrację z innymi gośćmi. W cenie noclegu uwzględnione jest wyżywienie w postaci śniadań i kolacji w formie szwedzkiego bufetu. Istnieje też możliwość dokupienia posiłku obiadowego. Od września do czerwca goście ośrodka mogą korzystać bezpłatnie z basenu i jacuzzi w apartamentowcu Nautilus.

Planując urlop nad morzem, warto wybrać ośrodek wypoczynkowy z wyżywieniem. Możesz wtedy liczyć na wysoki standard budynków i samych pokoi, wartościowe posiłki oraz udogodnienia choćby w postaci zabiegów Spa i Wellness. To dobre rozwiązanie dla odwiedzających w różnym wieku, w tym seniorów, także tych przyjeżdżających na wczasy lecznicze. Jeśli poszukujesz takiej oferty, to zapraszamy do Baltic Spa w Świnoujściu.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Wirtualny spacer
Nasze obiekty

Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów
Apartament Pegaz
Rekrutacja
Bon Turystyczny Hotel MariSol Feniks Apartamenty Apartamenty ALBUS Apartamenty LIVIDUS Apartament 2+2 Apartament Familjny De Lux Apartament Róża Wiatrów Apartament Pegaz Last minute Swinemuende
Średnia ocen: 4,3
Nasz Obiekt Apartamenty Spa Gatronomia Cennik Galeria Kontakt Blog
Zadzwoń
Napisz
ZadzwońNapisz