Nadmorski ośrodek wypoczynkowy

Baltic Spa Świnoujście**Baltic Spa** jest nowoczesnym obiektem z 45 jedno-, dwu- oraz trzypokojowymi apartamentami. Położony jest przy nowej promenadzie w Świnoujściu, zaledwie 100 m od wejścia na jedną z piękniejszych i najszerszą z polskich plaż, która w tym roku została po raz kolejny uhonorowana międzynarodowym wyróżnieniem „Błękitną Flagą” m. in. za jej czystość i zagospodarowanie.

„Błękitna Flaga” jest wyjątkowym, ogólnoświatowym wyróżnieniem, przyznawanym kąpieliskom oraz marinom począwszy od miejscowości POLAND na Wyspie Bożego Narodzenia, poprzez Nową Zelandię, Azję, Płd. i Płn. Afrykę, Europę, na Brazylii, Karaibach, Kanadzie i Hawajach kończąc.

Baltic Spa ŚwinoujścieCelem programu jest promocja ochrony środowiska w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych. Ośrodki spełniające założenia programu uzyskują prawo do używania znaku błękitnej flagi.

Świnoujście, zwane również z racji swojego położenia „Krainą 44 Wysp” (8 miasto pod względem powierzchni w Polsce!), jest miastem o wielu twarzach: oprócz walorów miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiskowej nie można zapominać, że Świnoujście jest miejscowością z wieloma atrakcjami turystycznymi m.in. fortyfikacjami wojskowych z okresu pruskiego oraz odtajnionymi podziemnymi centrami dowodzenia z czasów Zimnej Wojny, najwyższa latarnią w Europie, szlakami rowerowymi po polskiej oraz niemieckiej stronie wyspy Uznam, oznakowanymi szlakami kajakarskimi. Na plaży czekają atrakcje zarówno dla dzieci (dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny) jak i starszych urlopowiczów (szkoły kite- i windsurfingu, skutery wodne itp.).

Dojazd do Świnoujścia bez promu!

Od momentu wejścia Polski do Strefy Schengen i otwarciu granic do Świnoujścia dojeżdża się bez potrzeby czekania na prom. Wszystkim naszym gościom z południa Polski polecamy korzystanie z autostrady A4 w kierunku na Olszynę. Zaletą tego rozwiązania jest bezpieczne poruszanie się autostradami oraz brak czekania na przeprawę promową.

Od strony Gorzowa Wlkp. przez S3: Węzeł KLUCZ (przed Szczecinem) zjazd na A6/A11 w kierunku na Berlin, przez byłe przejście graniczne Kołbaskowo. Następnie wjazd na A20 (kierunek Lübeck, Stralsund). Po 92 km zjazd nr 29 na B199 (kierunek Anklam, Świnoujście). Długość trasy alternatywnej: ok. 180 km. (z czego 120 km autostradą), czas ok. 2h.

Szczegóły w zakładce dojazd.

Blog

Blog

więcej

Kamera na plaży

Kamera na plaży

więcej

Rezerwacja On-line

Rezerwacja

więcej

Jak do nas dojechać

Dojazd

więcej

W wolnym czasie

W wolnym czasie

więcej

Pracuj z nami

Pracuj z nami

więcej

Nasze obiekty


West Baltic Resort
Apartamenty Feniks
Marisol
Róża Wiatrów

Współpracujemy z


Hotel Cesarskie Ogrody
Korab
Rekrutacja
West Baltic ResortHotel MariSolFeniks ApartamentyApartament Róża WiatrówHotel Cesarskie OgrodyRezydencja KorabLast minute Swinemuende